Csatlakozz hozzánk! - Join us!

Koreai-magyar tolmács

Cégünk a GSE Hungary Kft. partnercégei részére keres koreai-magyar tolmácsokat/fordítókat.

Jelentkezését várjuk, ha szeretne tapasztalatokat gyűjteni kezdő tolmácsolásra és fordításra, hosszú
vagy akár rövid távon is. (teljes-, vagy részmunkaidő)

Feladatok közé tartoznak a következők:

  • Vállalati vezetők, gyárban dolgozó emberek számára koreai-magyar tolmácsolás, fordítás, írás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, az interjún megbeszéltek szerint
  • Megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Modern munkakörnyezet
  • Bejárás céges busszal

Elvárások:

  • Magyar és koreai nyelvismeret (minimum középfokú nyelvtudás, nyelvvizsga nem szükséges)
  • Exel, word felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • Koreai kultúra ismerete, szeretete
  • Tisztelettudás, megbízhatóság
  • Angol nyelvismeret

Munkavégzés helye: Komárom SK Battery Hungary Kft.

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik
úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez.

Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója. EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a
rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot.
Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint ötvenéves sikerét.

SKBH

Ha felkeltette érdeklődését az álláslehetőség, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: gsehungarykft@gmail.com

Villanyszerelő munkatársak jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye: Dunaújváros és környéke

Munkavégzés időtartama: határozatlan idejű

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft office, Word, Excel, Outlook, Internetes felületek, böngészők használata, Autocad)
  • Angol nyelv alapszintű ismeret
  • PLC program ismerete

  • Ebéd támogatás
  • Utazás támogatás
  • Céges mobil és internethasználat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Napi munkaidő: 08:00 – 17:00-ig, mely tartalmaz 1 óra ebédidőt.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezni fényképes önéletrajzzal és iskolai végzettséget igazoló dokumentummal a gsehi-tech@invitel.hu e-mail címen lehetséges.

Bezár